product: Bosch Voeding Universeel. 24VAC/50VA (2080 mA) Prim 230 VAC
VG-UPA-2450-50
Bosch Voeding Universeel. 24VAC/50VA (2080 mA) Prim 230 VAC
logo
Beschrijving
Bosch Voeding Universeel. 24VAC/50VA (2080 mA) Prim 230 VAC, 50 Hz.
Extra informatie
ARTIKELNR. VG-UPA-2450-50
MERK Bosch
TYPE Voeding
VOEDING 230VAC