5 JAAR GARANTIE

Garantie

Samenwerken met VideoGuard biedt u als reseller / dealer diverse voordelen. Uiteraard leveren we enkel topmerken van topfabrikanten en krijgt u alle ondersteuning die u wenst. Maar er is meer. Als reseller of dealer zijn grote voorraden niet wenselijk. Daarbij wilt u altijd snel kunnen schakelen naar uw end-users. VideoGuard denkt met u mee en is u optimaal van dienst.

Door samen te werken met VideoGuard krijgt u bij afname van een complete oplossing 5 jaar garantie op alle hardware producten. Daarnaast krijgt u online toegang tot onze service desk die u tijdens kantooruren altijd ter beschikking wordt gesteld. Voor 10% van het aankoopbedrag kunt u zelfs een onderhoudscontract sluiten voor telefonisch support en 1x per jaar preventieve controle op locatie. Na de controle krijgt u altijd netjes een rapportage per mail toegestuurd.

Een complete oplossing bestaat uit:

U heeft geen aanspraak op garantie indien:

Voor meer informatie over ‘5 jaar garantie’ van VideoGuard kunt u contact met ons opnemen via sales@videoguard.nl of door te bellen naar 085 041 0510.

NEEM CONTACT OP

Het laatste nieuws

Nieuwe brochure: iLOQ 5 Series+ – slimme en veilige toegang

Nieuwe brochure: iLOQ 5 Series+ – slimme en veilige toegang

15-04-2026

Bij VideoGuard blijven we innoveren op het gebied van toegangscontrole en beveiliging. Daarom introduceren wij met trots de nieuwe brochure van de iLOQ 5 Series+, een toekomstbestendige oplossing voor slimme,

Support

Genetec kondigt belangrijke wijzigingen aan in Streamvault hardwarebeleid

27-03-2026

Genetec heeft aangekondigd dat er per maart 2026 belangrijke wijzigingen worden doorgevoerd in het prijs- en leveringsbeleid van Streamvault™ hardware. Deze veranderingen zijn het gevolg van wereldwijde volatiliteit in componentprijzen,

Videoguard account

vinkjeBekijk prijzen in onze webshop.