VG-SFP-2

Bosch SFP Glasvezelmodule MM

Adviesprijs: € 177,79

logo

Beschrijving

Bosch SFP Glasvezelmodule, Multi-mode, 1310 nm, Max. 2KM, 2 LC connectors

The Bosch fiber optic Media Converter series are designed to transmit 10/100 Mbps Ethernet signals over fiber optic cable using Small Form-factor Pluggable (SFP) modules. These fiber optic media converter devices can be used to transmit Ethernet data well beyond the 100 m limit of copper-based media and provides a secure, EMI/RFI free transmission path. The media converter units are designed to accept 10/100 Mbps SFP modules. The SFP modules are ordered separately to meet user requirements for mode type, distance and type of optical connector. Available offerings include multi-mode fiber (MMF) or single-mode fiber (SMF) models with a single SC connector or dual-fiber with an LC connector.
  • Utilizes Small Form-factor Pluggable (SFP) modules
  • Multi-mode and single-mode modules available
  • Supports distances up to 20 km (12.4 miles)
  • Surface mount or rack mount capability

Extra informatie

ARTIKELNR. VG-SFP-2
MERK Bosch
TYPE Transceiver
LOOPTIJD SMA
BOSCH

De beveiligingsindustrie verandert door de komst van nieuwe technologieën, de invloed van ICT, beter onderlegde eindgebruikers en een toenemende concurrentie. Bij Bosch Security Systems zijn ontwerp, innovatie en kwaliteit een constante prioriteit. De investering in onderzoek en ontwikkeling is ongeëvenaard in de beveiligingsindustrie.

ONTWERP, INNOVATIE EN KWALITEIT

Bosch Security Systems is een innovatieve, wereldwijd actieve leverancier van complete, hoogwaardige beveiligings- en communicatieproducten. Ze zijn er trots op regelmatig in de prijzen te vallen vanwege de gebruikersvriendelijkheid, de kwaliteit en het innovatieve karakter van haar producten. Deze prestigieuze erkenning van toonaangevende professionele instellingen, vakbladen en brancheorganisaties vormt een bevestiging van het feit dat we naar de best mogelijke oplossingen streven en dat we ons volledig richten op de behoeften en verwachtingen van onze gebruikers.

Videoguard account

vinkjeBekijk prijzen in onze webshop.

vinkjeKrijg toegang tot onze downloads & papers.

Videogaurd advies

Advies nodig

Het team van Videoguard beschikt over parate
kennis van een groot aantal verschillende
producten en hun toepasbaarheid waar u een
beroep op kunt doen.

Support ticket

5 jaar garantie

Videogaurd advies

Voor meer informatie over "5 jaar garantie" van Videoguard

Waarom Videoguard

vinkjeService, meer dan alleen dozen schuiven!

vinkjeInnovatieve concepten

vinkjeVideoservers bouwen op maat

vinkjeTotaal (solution) leverancier

vinkjeInstallatie ondersteuning

vinkjeTechnische support op contractbasis

Genetec security center Omnicast Synergis Autovu Mission-control Kiwi Streamvault Clear ID Bosch Allied-telesis Antaira Assa-Abloy Cidron Dell Edesix Eizo Euklis HID Ievo Iiyama Mercury Salto Slat Stentofon Stid Supermicro WD-Purple
Support