Laatste firmware releases

Laatste firmware releases

Versie 8.92 voor CPP13-camera's is uitgebracht en is beschikbaar in de Download Area. Deze versie bevat functies zoals configureerbare ethernet link modi, update van de beeldkwaliteit voor AUTODOME 7100i 2MP camera's, verbeterde standaardinstellingen en vele andere wijzigingen en fixes.

Versie 7.89 voor CPP6-, 7- en 7.3-camera's introduceert wijzigingen in de standaardinstellingen ("secure by default"), verbeteringen voor de MIC 7100i-beeldkwaliteit en diverse bugfixes.

Raadpleeg de release notes voor meer informatie, of neem contact op met uw Bosch contactpersoon.

CPP13 release note >
CPP6,7 and 7.3 release note>

Meer info over deze mogelijkheden neem hiervoor contact op met sales@videoguard.nl of bel met +31 850 410 510

Het laatste nieuws

kerstgroet

kerstgroet

17-12-2025

Namens het VideoGuard-team wensen we jullie hele fijne feestdagen en een veilig, succesvol nieuwjaar! Dank voor het vertrouwen en de prettige samenwerking in het afgelopen jaar. Dankzij jullie betrokkenheid hebben we

Support

DINION thermal 8100i met IVA Pro Perimeter

04-12-2025

Beveilig wat belangrijk is met een oplossing die indringers op intelligente wijze op grote afstand detecteert en ongewenste alarmen tot een minimum beperkt.

Videoguard account

vinkjeBekijk prijzen in onze webshop.