IVA Pro License Plate Recognition (LPR) herkent kentenplaten in uiteenlopende verkeersomgevingen, zoals stadswegen, tolzones parkeergarages en campusterreinen.
Aangedreven door AI zet de software kentekenbeelden om in waardevolle metadata,
waaronder:
Beheer tot wel 5.000 vermeldingen direct op de camera voor snelle en kostenefficiënte toeganscontrole—zonder dat er een centrale database nodig is.
Deel kentekengegevens direct met parkeersystemen, smart city-dashboards en meldkamers voor real-time interoperabiliteit
De IVA-geoptimaliseerde modus vergroot het detectiebereik met maximaal 50%.
Naast Noord-Amerika en Europa is er nu ook ondersteuning voor Centraal- en Zuid-Amerika (CASA) en nieuwe bèta-regio's zoals Australië, Maleisië, Marokko en Zuid-Afrika. Bekijk onze volledige lijst met ondersteunde landen en regio's voor meer details.
Wilt u meer informatie hierover of een live demo in onze experience room neem dan contact op via sales@videoguard.nl
Nieuwe brochure: iLOQ 5 Series+ – slimme en veilige toegang
15-04-2026
Bij VideoGuard blijven we innoveren op het gebied van toegangscontrole en beveiliging. Daarom introduceren wij met trots de nieuwe brochure van de iLOQ 5 Series+, een toekomstbestendige oplossing voor slimme,
Genetec kondigt belangrijke wijzigingen aan in Streamvault hardwarebeleid
27-03-2026
Genetec heeft aangekondigd dat er per maart 2026 belangrijke wijzigingen worden doorgevoerd in het prijs- en leveringsbeleid van Streamvault™ hardware. Deze veranderingen zijn het gevolg van wereldwijde volatiliteit in componentprijzen,