OMNICAST TECHNICAL CERTIFICATION TRAINING/ ENTERPRISE
home_image
logo Genetec Security Center
logo Security Center Omnicast

TECHNICAL CERTIFICATION TRAINING

De Security Center-Omnicast-videomanagement software wordt alleen geleverd aan geautoriseerde en getrainde installateurs/systemintegrators/resellers, en in combinatie met een serviceovereenkomst. Om deze autorisatie te krijgen, dient deze training gevolgd te worden.

VOOR WIE: Technici, Systeembeheerders, projectmanagers en IT-professionals
WANNEER: n.t.b.

Training op locatie: VideoGuard Expierence Room

Kosten € 1.795,- incl. begeleiding, lunch en gebruik thee-koffie-fris

*Genoemde prijzen zijn per persoon, exclusief BTW
Voor alle trainingen geldt dat er minimaal tien deelnemers geboekt moeten zijn om op de betreffende data de training doorgang te laten vinden. Aan iedere training is een examen verbonden dat met goed gevolg moet worden afgelegd ten einde in het bezit te komen van het officiële Genetec certificaat. De training wordt gegeven door een Genetec trainer.

De kosten van de training moeten voorafgaand aan de training voldaan zijn, anders kan er niet worden deelgenomen maar dient u het verschuldigde bedrag alsnog te betalen. De training zal Engelstalig worden gegeven.

Ja, ik meld mij aan voor de volgende training:

DE VOLGENDE PERSONEN WORDEN AANGEMELD:

Naam E-mail Mobiel Functie

Het laatste nieuws

Terugblik op een inspirerende dag: de toekomst van beveiliging en monitoring

Terugblik op een inspirerende dag: de toekomst van beveiliging en monitoring

10-06-2026

Donderdag 28 mei mochten wij samen met klanten, partners en relaties een bijzondere mijlpaal vieren tijdens het gezamenlijke event van VideoGuard en Mission Control 24/7. Tijdens deze inspirerende dag hebben wij

Support

gesloten 14 en 15 mei

05-05-2026

Gesloten 14 & 15 mei In verband met hemelvaart zijn wij zijn gesloten op 14 & 15 mei 2026

Videoguard account

vinkjeBekijk prijzen in onze webshop.