Training: OTC-2

Training: OTC-2 (“SC-OTC-002 – Advanced Troubleshooting” / Omnicast Advanced Administrator Certification)

Prijs: €1595,00 excl BTW

Wanneer: 4 t/m 6 November

Locatie:Koeweistraat 12 - Waardenburg bij VideoGuard incl. Lunch.

VOOR WIE

Deze training is bedoeld voor technici, beheerders en IT-professionals die al ervaring hebben met Genetec’s basiscursussen (OTC-1 of STC-1) en verder willen in geavanceerde troubleshooting van videostreaming en architectuur.

Vereisten / voorkennis

Leerdoelen / cursusonderwerpen

Om de deelnemer een dieper inzicht te geven in de video-architectuur van Security Center, met de nadruk op troubleshooting, zodat de autonomie toeneemt en de afhankelijkheid van Genetec-support afneemt:

Meer informatie of vragen over deze training neem contact op via inkoop@videoguard.nl

De kosten van de training moeten voorafgaand aan de training voldaan zijn, anders kan er niet worden deelgenomen maar dient u het verschuldigde bedrag alsnog te betalen. De training zal Engelstalig worden gegeven.

Ja, ik meld mij aan voor de volgende training:

DE VOLGENDE PERSONEN WORDEN AANGEMELD:

Naam E-mail Mobiel Functie

Het laatste nieuws

gesloten 14 en 15 mei

gesloten 14 en 15 mei

05-05-2026

Gesloten 14 & 15 mei In verband met hemelvaart zijn wij zijn gesloten op 14 & 15 mei 2026

Support

Genetec Security Center 5.14 komt eraan: klaar voor de volgende stap in security

29-04-2026

Genetec heeft de komst van Security Center 5.14 aangekondigd, een belangrijke update die volledig gericht is op performance, schaalbaarheid en gebruiksgemak. Voor organisaties die hun security-omgeving toekomstbestendig willen maken, is

Videoguard account

vinkjeBekijk prijzen in onze webshop.