Prijs: €1595,00 excl BTW
Wanneer: 4 t/m 6 November
Locatie:Koeweistraat 12 - Waardenburg bij VideoGuard incl. Lunch.
Deze training is bedoeld voor technici, beheerders en IT-professionals die al ervaring hebben met Genetec’s basiscursussen (OTC-1 of STC-1) en verder willen in geavanceerde troubleshooting van videostreaming en architectuur.
Om de deelnemer een dieper inzicht te geven in de video-architectuur van Security Center, met de nadruk op troubleshooting, zodat de autonomie toeneemt en de afhankelijkheid van Genetec-support afneemt:
Meer informatie of vragen over deze training neem contact op via inkoop@videoguard.nl
De kosten van de training moeten voorafgaand aan de training voldaan zijn, anders kan er niet worden deelgenomen maar dient u het verschuldigde bedrag alsnog te betalen. De training zal Engelstalig worden gegeven.
Ja, ik meld mij aan voor de volgende training:
Kritieke kwetsbaarheid in Security Center
23-10-2025
Let op: U ontvangt dit bericht omdat u (of uw organisatie) volgens onze gegevens systemen gebruikt waarop deze kwetsbaarheid van toepassing is. Dit is een voorafgaande melding
Heatmapping: de slimme manier om grip te krijgen op energieverbruik
10-10-2025
In een tijd waarin energiekosten blijven stijgen en duurzaamheid steeds belangrijker wordt, zoeken veel organisaties naar slimme manieren om efficiënter met energie om te gaan. Wat als je bestaande beveiligingscamera’s